DVA RODINNÉ DOMY – PRÍBEH KONTRASOV FUNDERMAX

Dva produkty, štyri rôzne dekory a štyri rôzne povrchy – Dvojrodinný dom H vo Viedni je skutočným pútačom po všetkých stránkach!

Tento dvojrodinný dom je príbehom kontrastov. Pútavý, trendový interiérový dizajn a ohromujúci mestský exteriérový dizajn. Tento najnovší projekt od špecialistu na materiály FunderMax využíva zmes hladkých lesklých laminátov a teplých, vysoko štruktúrovaných dubových a kovových tónov, ktoré ponúkajú dokonalú rovnováhu k úžasným vonkajším priestorom.

Vnútri. Elegantné & originálne.

Časť originality nám diktuje, že nie vždy robíme veci v poradí, v akom by ste si predstavovali. Neradi sme predvídateľní. Začnime teda najskôr vnútrom. Vo vnútri sa skrýva príbeh jednoduchej elegancie: žiarivo bieleho lesku, teplých esteticky pôvabných drevených dekorov a žiarivých oceľových akcentov, ktoré sú dokonale zladené vďaka bielym stenám, širokým otvoreným priestorom/galériám a drevu. akcenty.

Decentné a jedinečné / Akcenty z našej ponuky interiérov „ThisRoomIsMe“

Hĺbka a rozmanitosť nášho interiérového sortimentu dekorov umožňuje architektom realizovať interiérový dizajn, ktorý je úplne v trende. Je to kolekcia, ktorá sa neustále vyvíja a umožňuje kreatívnym dizajnérom stále väčší potenciál. Náš sortiment dekorov je teraz ešte zaujímavejší vďaka pridaniu 10 nových dekorov – vrátane 3 nových dekorov dub, 2 jaseň a 1 gaštan. #forpeoplewhocreate.