Kvalitné exteriérové kuchyne a stoly z materiálu Fundermax

Vitajte v ére letných zážitkov, ktoré sa posúvajú na novú úroveň s našimi štýlovými a funkčnými letnými kuchyňami vyrobenými z materiálu Fundermax.

Navrhneme, vyrobíme a nainštalujeme u vás letnú kuchyňu alebo stôl tej najvyššej kvality, presne podľa vašich požiadaviek a predstáv.  Kontaktujte nás a my urobíme maximum, aby sme ich naplnili.

 

Stiahnite si katalóg dekorov, z krorých je možné vytvoriť vašu originálnu letnú kuchyňu:

Dekorová škála Fundermax

Vyberte si systém podnoží pre váš exteriérový stôl. Všetky povrchy lakujeme práškový­mi far­ba­mi na vonka­jšie použitie. 

Air system

Big system

Hide system

Mix system

 • Domáce a komerčné použi­tie
  Všetky pro­duk­ty sú určené na súkromn​é ale­bo komerčné použitie.
 • Neobmedzené možnos­ti diza­jnu
  Všetky mod­e­ly je možné uprav­iť a prispô­so­biť podľa vášho želania.
 • Jedinečné a oso­bité
  Prispô­sobe­nie a diza­jn vám dáva­jú jedinečnosť, ktorú nikde inde nenájdete.
 • Sil­né, bezpečné a kval­it­né
  Všetky mod­e­ly sú vyv­in­uté ako sys­té­mové riešenia.
 • Štýl
  Všetky mod­e­ly sú vyrábané pre použi­tie v inter­iéri. V prí­pade vonka­jšieho použi­tia môžeme naše povrchy lako­vať práškový­mi far­ba­mi na vonka­jšie použitie.

Prečo by ste mali zvážiť túto modernú investíciu do vašej záhrady? Tu je niekoľko dôvodov:

 1. Elegancia a štýl: Materiál Fundermax je známy svojou elegantnou a luxusnou povrchovou úpravou, ktorá dodáva exteriérovým kuchyniam sofistikovaný vzhľad. Bez ohľadu na váš preferovaný štýl – či už je to moderný, tradičný alebo rustikálny – materiál Fundermax sa dokáže prispôsobiť a oživiť vašu záhradu. Na výber máte viac ako 100 dekorov!

 2. Odolnosť voči poveternostným podmienkam: Letné kuchyne vyrobené z materiálu Fundermax sú navrhnuté tak, aby odolávali náročným poveternostným podmienkam. Sú odolné voči vlhkosti, UV žiareniu, poškriabaniu a teplotným výkyvom, čo zabezpečuje ich dlhú životnosť a minimálne úsilie potrebné na údržbu.

 3. Flexibilita v dizajne: S materiálom Fundermax môžete mať svoju letnú kuchyňu presne podľa vašich predstáv. Je ľahko formovateľný a rezateľný, čo umožňuje vytvoriť jedinečné a individuálne riešenia pre každého zákazníka. Či už si predstavujete veľkú kuchynskú linku s množstvom úložného priestoru alebo kompaktnú a elegantnú verziu, možnosti sú nekonečné.

 4. Ekologický a udržateľný materiál: Materiál Fundermax je vyrobený z vysokokvalitných recyklovaných materiálov, čo ho robí ekologickou voľbou pre vašu záhradu. Okrem toho je odolný voči chemikáliám a je 100% recyklovateľný, čo znižuje jeho environmentálny odtlačok.

 5. Jednoduchá inštalácia a údržba: Letné kuchyne z materiálu Fundermax sú ľahké na inštaláciu a vyžadujú minimálnu údržbu. Ich povrch je ľahko očistiteľný a odolný voči škvrnám, čo zabezpečuje dlhodobú krásu vašej záhrady bez nadmerného úsilia.

Nenechajte si ujsť  príležitosť oživiť svoju záhradu a vytvoriť jedinečné letné zážitky pre seba a svojich blízkych. Investujte do letnej kuchyne z materiálu Fundermax a zažite letnú pohodu a luxus ako nikdy predtým! 

Kontaktujte nás s vašimi požiadavkami a predstavami. My urobíme maximum, aby sme ich naplnili.

 

 

Stiahnite si katalóg dekorov, z krorých je možné vytvoriť vašu originálnu letnú kuchyňu: